Szkolenia z pierwszej pomocy

Edukujemy w zakresie pierwszej pomocy

Od ponad 20 lat z powodzeniem szkolimy z pierwszej pomocy.

Potężna dawka wiedzy i umiejętności praktycznych w zakresie ratowania ludzkiego życia i zdrowia. Formę zajęć dopracowaliśmy tak, aby maksymalnie angażować każdego uczestnika.

Jak wyglądają nasze szkolenia

Kursy z pierwszej pomocy prowadzimy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu szkoleniowego. Używamy m.in. fantomów, trenażerów, defibrylatorów. Dużą uwagę przykładamy do charakteryzacji pozorantów, aby jak najwierniej odwzorować warunki jakie możemy zastać podczas sytuacji zagrażającej czyjemuś życiu.

Scenariusz każdego ze szkoleń dopasowany jest do indywidualnych potrzeb i poziomu szkolonej grupy. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na dopracowanie formy zajęć tak, aby maksymalnie angażować każdego uczestnika i przekazać maksymalną dawkę wiedzy i praktyki!

Po ukończeniu kursu, każdy z uczestników otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.

Błyskawiczna reakcja w sytuacji zagrożenia to podstawa.
Tylko praktyka może przełamać strach przed podjęciem działania!

Szkolenia z pierwszej pomocy

Indywidualne

Skierowane do każdego, kto chce posiadać podstawową wiedzę, jak ratować życie ludzkie przed przyjazdem karetki pogotowia. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności.

Szkolenia z pierwszej pomocy

Dla szkolnictwa

W związku z wymogami, które weszły w życie, wszyscy nauczyciele szkolnictwa przedszkolnego i szkolnego muszą znać zasady udzielania pierwszej pomocy. Zapraszamy szkoły do przeszkolenia całego personelu.

Szkolenia z pierwszej pomocy

Dla rodziców

Co zrobić kiedy dziecko się zachłyśnie lub połknie niedozwoloną rzecz? Pokazujemy, uczymy i podpowiadamy co należy zrobić, aby chronić życie i zdrowie najmłodszych.

Szkolenia z pierwszej pomocy

Dla dzieci

Podczas kursu uczymy dzieci jak prawidłowo reagować w sytuacjach zagrożenia życia. Jak zadbać o własne bezpieczeństwo i jak wezwać pomoc. W małych rękach jest wielka moc!